Strategia

Misją firmy Gambit Lubawka jest produkcja i sprzedaż na rynek krajowy i zagraniczny wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich, termoizolacyjnych, gumowych, hamulcowych, po najniższych kosztach.

W naszych działaniach skupiamy się na spełnianiu oczekiwań Klientów.
Traktujemy wszystkich Klientów, Dostawców, z należytym szacunkiem zachęcając do współpracy długoterminowej.
Stwarzamy wszystkim pracownikom:
- bezpieczne i czyste środowisko pracy
- umożliwiamy spełnianie swoich aspiracji zawodowych oraz podnoszenie kwalifikacji
- zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w sprawach Zakładu.
Nieprzerwanie dążymy do doskonałości.

G-ambitne uszczelnienia
Gambit Lubawka to polski wiodący producent uszczelnień i termoizolacji, który odnosi sukcesy na lokalnym rynku, a od ponad dekady rozwija markę poza granicami Polski. Przedstawiamy sześć aspektów dążenia do perfekcji przez firmę, dosłownie wpisane w jej nazwę.

PRODUKTY (Goods)
Firma produkuje głównie wyroby  dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta. Nie znajdzie się tu produkcji masowej, przeznaczonej dla przeciętnych instalacji. Głównymi wyrobami są bezazbestowe płyty uszczelkarskie (certyfikowane m. in. DVGW i GL) oraz okładziny cierne.

CERTYFIKATY (Approvals)
Produkty firmy przechodzą intensywny proces certyfikacji przez wiele jednostek. Jest to klucz do ekspansji na rynkach zagranicznych i potwierdzenie jakości wyrobów. Przekłada się to na wzrost zainteresowania produktami i firmą samą w sobie.

RYNKI (Markets)
Chociaż na rynku rodzimym firma święci triumfy już od dawna, apetyt na więcej stale rośnie. Przez ostatnie dziesięć lat, starając się dogonić konkurencję,  firma przekracza granice, dosłownie i w przenośni. Produkty Gambitu używane są już na całym świecie, w tym w tak odległych od Polski miejscach, jak Australia, Japonia czy Peru.

MARKA (Brand):
„G-ambitna” polityka firmy zakłada dążenie do rozpoznawalności marki na całym świecie. Stąd nasi handlowcy i technolodzy biorą udział w targach na całym świecie. Z ostatnich wydarzeń warto wymienić targi Achema we Frankfurcie, CV EXPO w Moskwie oraz Międzynarodowe Targi w Algierze.

INFORMACJA (Information)
Regularnie aktualizowana strona internetowa www.gambitgl.pl prezentuje wielojęzyczne i wyczerpujące informacje o produktach i wydarzeniach. Jest to osiągalne dzięki kombinacji wielojęzyczności oraz wiedzy technologicznej załogi firmy.

TECHNOLOGIA (Technology)
Rezultaty testów płyt pojawiają się na prestiżowej www.gasketdata.org  obok produktów największych światowych konkurentów firmy. Aby sprostać wymaganiom jakościowym, współpracujemy z politechnikami w kraju i za granicą.